Kvalitní zboží za dobré ceny


Poštovné za objednávku a doprava objednaného zboží


Poštovné a balné za objednávku doručenou na území ČR


Osobní odběr zboží


Zboží lze vyzvednout osobně na jednom z výdejních míst systému Uloženka.cz. Pokud zvolíte tento druh odběru bude informováni e-mailem (případně SMS zprávou) o připraveném zboží k odběru na Vámi zvoleném odběrném místě. Adresy odběrných míst naleznete v kontaktech


Hodnota objednávky
Poštovné
Příplatek
za dobírku
Celková hodnota zboží do 1000,-

30,- Kč
+10,- Kč
Celková hodnota zboží do 3000,-

15,- Kč
+10,- Kč
Hodnota vyšší než 3000,-

ZDARMA!
ZDARMA!
Všechny ceny zboží a poštovného jsou uvedeny včetně DPH.


Doručení zásilkovou službou


Při odeslání Českou poštou jako Obchodní balík Vám bude zásilka doručena následující pracovní den od podání balíku. Obchodní balík je plně pojištěn proti poškození i ztrátě.

Zboží Vám také můžeme odeslat jako Obyčejný balík. Výhodou odeslání zboží prostřednictvím České pošty jako Obyčejný balík je velmi nízká cena poštovného. Odeslání tímto druhem balíku je zcela na riziko zákazníka, Česká pošta neručí za rychlost doručení, poškození nebo ztrátu balíku! Tento balík také není možné odeslat na dobírku.

Při odeslání přepravní společností PPL Vám bude zásilka doručena následující pracovní den od podání balíku. Zásilka odeslaná prostřednictvím PPL je plně pojištěná proti poškození i ztrátě.


Hodnota objednávky
Poštovné
Česká pošta
Obchodní balík

Poštovné
Česká pošta
Obyčejný balík

Poštovné
PPL

Příplatek
za dobírku
Celková hodnota zboží do 1000,-

120,- Kč
60,- Kč
120,- Kč
+30,- Kč
Celková hodnota zboží do 3000,-

100,- Kč
50,- Kč
100,- Kč
+30,- Kč
Hodnota vyšší než 3000,-

ZDARMA!
ZDARMA!
ZDARMA!
ZDARMA!
Všechny ceny zboží a poštovného jsou uvedeny včetně DPH.

Při doručení Českou poštou Vám zboží na Vaši adresu doveze speciální poštovní vůz rozvážející obchodní balíky. V případě Vašeho nezastižení Vám pracovník pošty vhodí do schránky upozornění, že máte balík uložen na poště a můžete si ho do 7 dnů přijít vyzvednout.

Při doručení zásilky přepravní společností PPL Vás bude řidič ještě před dovezením kontaktovat prostřednictvím telefonu a domluví se s Vámi na podrobnostech předání zásilky. Jestliže Vás nezastihne tak následující den provede ještě jeden pokus o doručení, před kterým se Vás opět pokusí nejdřív kontaktovat telefonem.

Jestliže si zvolíte platbu předem, tak Vám bude zboží expedováno až po připsání peněz na náš bankovní účet  2000130621 / 2010 (FIO Bank). Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Informace s číslem účtu, variabilním symbolem a hodnotou objednávky k zaplacení Vám přijdou automaticky do emailu ihned po dokončení objednávky.
Poštovné a balné za objednávku doručenou na území Slovenska


Objednané zboží je na Slovensko odesíláno prostřednictvím společnosti DHL Express Slovakia. Přepravní společnost Vám zásilku doručí do třetího až čtvrtého dne od podání zásilky. K ceně objednaného zboží bude připočítáno níže uvedené poštovné a balné:

Hodnota objednávky

Poštovné
DHL / PPL

Příplatek
za dobírku
Celková hodnota zboží do 1000,- Kč

250,- Kč
+50,- Kč
Celková hodnota zboží do 3000,- Kč

200,- Kč
+50,- Kč
Celková hodnota zboží do 6000,- Kč

100,- Kč
+50,- Kč
Hodnota vyšší než 6000,- Kč

ZDARMA!
ZDARMA!
Všechny ceny zboží a poštovného jsou uvedeny včetně DPH.

U objednávky si můžete zvolit uhrazení předem na náš bankovní účet nebo platbu na dobírku. Při placení předem budete částku hradit přímo v Eurech na náš speciální bankovní účet 2700084742/8330 vedený u slovenské banky. Nemusíte se proto obávat komplikací při provádění mezinárodní platby ze Slovenska do Čech.

Při platbě na dobírku budete cenu zboží hradit v hotovosti až při převzetí zboží přímo řidiči z přepravní společnosti DHL. Upozorňujeme, že s ohledem na změnu kurzu mezi datem objednání a expedicí zásilky může dojít k lehké změně celkové hodnoty dobírky.
Dodací lhůty objednaného zboží


Objednané zboží odesíláme ve lhůtách uvedených u zboží. Pokud je u zboží uvedeno, že je ihned k dodání, znamená to že zboží máme opravdu fyzicky k dispozici v našem skladu a takové zboží expedujeme nejpozději do následujícího pracovního dne!Copyright © 2019 Jaroslav Hovorka, design: Art4web.sk, powered by Zen Cart
Provozovatel: Jaroslav Hovorka, IČO: 68225105, tel. 491 110 334
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
REKLAMA:
 Nejsnadnější a nejrychlejší forma velkoobchodního nákupu ložního povlečení prostřednictvím e-shopu pro registrované uživatele.    Široký výběr kvalitního povlečení za bezkonkurenční ceny od nejlepších Českých a světových výrobců.