Kvalitní zboží za dobré ceny


Jak na samolepky na zeď

V posledních letech se do našich domovů vracejí výrazné tapety. Ne však na všechny zdi v místnosti ale pouze na jejich část. Pokud se Vám však tapety nelíbí ale přesto byste chtěli Váš pokoj nějak ozvláštnit můžete použít některou ze samolepek na zeď. Tyto samolepky se většinou snadno aplikují je možné je sundat aniž byste poničili malbu.

Hra s barvami a rozměry
Samolepící dekorace na zeď nabízíme v několika rozměrech (cca 50 - 200cm) a 16ti barvách. Vyberete si tedy ať už hledáte malou samolepku třeba k psacímu stolu nebo obrovskou samolepku na volnou zeď ve velké místnosti. Vaší fantazii se tedy meze nekladou. Pokud chcete aby samolepka opravdu vynikla je potřeba aby byla v kontrastní barvě oproti podkladu.

Jak se samolepkou pracovat - návod k lepení
Potom co si rozmyslíte místo kam samolepku umístíte je důležité přesvědčit se zda je zeď na tomto místě hladká, zbavená prachu a mastnoty.

Ještě než začnete samolepku instalovat dopřejte jí narovnání na vodorovné ploše.  Za dobu co se samolepka bude rovnat získá i pokojovu teplotu a lépe přilne ke zdi.

Pokud se Vámi vybraná samolepka na zeď skládá z více částí (například bublinky) doporučujeme jednotlivé díly nejdříve vystříhat a nanečisto přichytit na zeď pomocí lepící pásky která při odstranění nepoškodí malbu. Získáte tak představu ja bude samolepka v prostoru vypadat. Pokud jste si již definitivně jisti umístěním. udělejte si na zdi značky a samolepku ze zdi sundejte.

Samolepky na zeď Home dekor stačí pouze sundat z podkladu a nalepit na místo. Samolepky na zeď se vždy lepí od zhora dolů (podobně jako tapety. Malé motivy můžete nalepit tak, že sundáte rovnou celou folii a samolepku nalepíte velké samolepky je lépe lepit podobně jako samolepící tapety. Tedy odlepit jen část krycí foĺie a samolepku přichytit na zeď. Část dekorace na které je stále krycí fólie trošičku zvednout a krycí folii postupně sundávat a zároveň odkrytou část nalepit. Pokud se Vám stane, že Vám někde vznikne bublinka jsou možné dva postupy jak jí odstranit. Samolepku pomalu odlepit až nad část s bubinkou a znovu přilepit tak aby bublinka nevznikla nebo již nalepenou samolepku uhladit směrem od bublinky ven hladítkem na tapety nebo jinou podobnou pomůckou kterou doma najdete. U velkých bublin je rozhodně lepší první postup. Pokud jsou bublinky malé stačí je uhladit až po aplikaci celé samolepky. Po nalepení samolepku důkladně uhlaďte aby dokonale přilnula k podkladu. Zejména její vnější části.

Samolepky na zeď Home dekor jsou vyrobené z z kvalitní vynilové fólie do které jsou vyřezány jednotlivé motivy. Okraje samolepky jsou krásně ostré. Samolepka tedy nebude působit na stěně rozmazaně jako například samolepky tištěné na průhlednou folii a nekvalitně oříznuté.

Některé samolepky samolepky na zeď Lunami se nanáší podobně jako obtisky na vajíčka. Je tedy nutné je předem namočit. Po té se postupuje stejně jako u samolepek Home dekor.


Copyright © 2019 Jaroslav Hovorka, design: Art4web.sk, powered by Zen Cart
Provozovatel: Jaroslav Hovorka, IČO: 68225105, tel. 491 110 334
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
REKLAMA:
 Nejsnadnější a nejrychlejší forma velkoobchodního nákupu ložního povlečení prostřednictvím e-shopu pro registrované uživatele.    Široký výběr kvalitního povlečení za bezkonkurenční ceny od nejlepších Českých a světových výrobců.