Kvalitní zboží za dobré ceny


Údržba povlečení

I sebekvalitnější povlečení můžete pokazit špatnou údržbou a nepomůže Vám ani reklamace u prodejce. Ten má právo Vaši reklamaci odmítnout, pokud je povlečení poškozené nesprávnou údržbou.

Velice důležité je povlečení hned po vyndání z obalu překontrolovat a případné velké tiskové či jiné vady okamžitě reklamovat. Povlečení neprat!!!! Pokud jej vyperete nemusí Vám být reklamace uznána.

Povlečení perte
- výhradně v prášku na barevné prádlo
- maximálně do teploty uvedené na etiketě, většinou 40oC. Čím vyšší teplota tím větší riziko seprání a sražení výrobku.
Sušit
- v sušičce většinou lze, ale pozor na přesušení, mohou vzniknout bílé čmouhy v místě skladu.
To samé platí i pro sušení na šňůře. Tam se doporučuje povlečení pověsit tak, aby bylo přehozené přes šňůru a pak jej případně na krajích zakolíčkovat. Zamezíte tak ztrátě tvaru.
- Povlečení žehlete vlhké.
- Hodně barevné povlečení nenechávejte dlouho po doprání v pračce, sušičce či koši na prádlo k vyžehlení. Mokré povlečení Vám může obarvit ostatní vlhké prádlo se kterým přijde do styku, pokud přeschne, riskujete bílé jakoby seprané skvrny v místě skladu.

- Perte, sušte i žehlete povlečení naruby.


Copyright © 2019 Jaroslav Hovorka, design: Art4web.sk, powered by Zen Cart
Provozovatel: Jaroslav Hovorka, IČO: 68225105, tel. 491 110 334
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
REKLAMA:
 Nejsnadnější a nejrychlejší forma velkoobchodního nákupu ložního povlečení prostřednictvím e-shopu pro registrované uživatele.    Široký výběr kvalitního povlečení za bezkonkurenční ceny od nejlepších Českých a světových výrobců.