Kvalitní zboží za dobré ceny


Dětská deka Merino modrá - ovečky

Naše cena:

Příjemná dětská deka s podšívkou z úpletu z merino vlny laděné do modré barvy s obrázkámi oveček.Merinovýborné termoregulační vlastnosti - v horku chladí, v zimě hřeje.
Merino vlna - často používaná jako funkční materiál pro sportovní oblečení. Je vynikající při regulaci tělesné teploty, a to zejména při nošení přímo na kůži. Vlna poskytuje teplo aniž by docházelo k přehřátí nositele. Čerpá vlhkost (pot) pryč od kůže a tím zabraňuje pocitu vlhkosti. Stejně jako bavlna i vlna absorbuje vodu (až do 1/3 své hmotnosti), ale na rozdíl od bavlny, vlna udrží teplo i když je mokrá. Vlna tedy pomáhá nositelům vyhnout se podchlazení po namáhavém cvičení nebo při nepřízni počasí. Jako většina vln i merino obsahuje lanolin, který má antibakteriální vlastnosti. Merino patří mezi nejměkčí druhy vln, protože má jemnější vlákna než běžné vlny. Merino má vynikající teplo-regulační poměr v porovnání s jinými druhy vln, protože menší vlákna obsahují mikroskopické bublinky vzduchu, které zachycují tělesné teplo.

Nepoužívat aviváž !!!


Podrobnosti o zboží 'Dětská deka Merino modrá - ovečky'
materiál100%bavlna,100%vlna Merino
rozměr75x100cm
praní30°C
POZORNepoužívat aviváž !!!


Naše cena:

Kontaktujte nás


  Bookmark and Share

Copyright © 2019 Jaroslav Hovorka, design: Art4web.sk, powered by Zen Cart
Provozovatel: Jaroslav Hovorka, IČO: 68225105, tel. 491 110 334
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
REKLAMA:
 Nejsnadnější a nejrychlejší forma velkoobchodního nákupu ložního povlečení prostřednictvím e-shopu pro registrované uživatele.    Široký výběr kvalitního povlečení za bezkonkurenční ceny od nejlepších Českých a světových výrobců.